MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 13669263
nr 1366 9263
Bokhylla
mahogny. Bredd: 80. Djup: 26 cm, höjd: 160 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:27:39
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr